LIDÉ SE SILNÝM VZTAHEM K PŘÍRODĚ

Chci vědět víc

nasa farma

NAŠE VÝROBKY VYRÁBÍME PŘÍMO MY

Naše manufaktura se řídí přísnými hygienickými předpisy podle nařízení Evropské unie RÚVZ. Jako prvovýrobce dodáváme naše výrobky již do více než 200 různých provozoven po celém Slovensku.

Konopím to však nekončí. Chceme posunout náš vývoj směrem, který je pro populaci nejpřínosnější a nejprospěšnější. Vyrábět produkty, které nám nabízí sama příroda a přinášejí štěstí v podobě zdraví.

Pár slov o nás –
Jak jsme začali?

V roce 2019 jsme si položili otázku: ”Co bychom měli začít dělat, abychom pomohli přírodě, zemi a domácímu hospodářství?”

Odpověď byla jednoznačná, Konopa siata! Je to jedna z rostlin, které mají všestranné využití, silné nutriční hodnoty a blahodárné účinky na organismus.

V prvním roce jsme vyzkoušeli nenáročnou odrůdu Futura, kterou jsme pěstovali u Bešeňové. Okouzlila nás hned od výsevu, přes klíčení sazenic až po zralé třímetrové rostliny. Nebylo to však to pravé “ořechové”, co jsme chtěli. Od té doby jsme se však hodně učili a postupně zdokonalovali procesy – výsev, pěstování, zrání, rozlišování samčích a samičích rostlin a sklizeň. To nás posunulo o velký kus dopředu a nyní se věnujeme především pěstování samičích rostlin, které mají to nejcennější – květy.

lukas kuban

Lukáš Kubáň

Head of Producement

Co pěstujeme?

Povolené certifikované odrody uvedené v zozname 
odrôd konopy siatej, ktoré obsahujú do 0,2% THC.

Naše odrůdy nemají psychoaktivní účinky, takže se nejedná o pěstování “marihuany ke kouření”, jak si někteří lidé myslí. Rádi těmto lidem pomůžeme konopí lépe poznat.

nasa farma

Jak ji pěstujeme?

Konopí jsme začali pěstovat v roce 2019.Vždy používáme certifikované odrůdy schválené v celé EU. Mezi naše oblíbené patří například Carmagnola
nebo Finola.

Nepoužíváme žádné pesticidy a herbicidy, proto se snažíme, aby naše rostliny byly BIO bez jakýchkoli chemických přísad.

Kontaktujte nás

nasa farma

SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Konopí jsme začali pěstovat v roce 2019.Vždy používáme certifikované odrůdy schválené v celé EU. Mezi naše oblíbené patří například Carmagnola
nebo Finola.

Lepší jednou vidět než stokrát slyšet. Naše komunita
na sociálních sítích pomalu roste a my se rozrůstáme.
s ní.